FILMY

25. duben 2011 | 09.45 | rubrika: FILMY

TADY JSEM NAŠLA NĚJAKÉ ODKAZY NA FILMY, KTERÉ SE MI STRAŠNĚ LÍBILY ♥

ODKAZ  tohle je JAK VYCVIČIT DRAKA

ODKAZ                 ALVIN A CHIPMANOVÉ 2   

ODKAZ                 HEZKÉ VSTÁVÁNÍ

ODKAZ                 RANGO

ODKAZ                 SAMMYHO DOBRODRUŽSTVÍ 

ODKAZ                 FIMFÁRUM

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 3 (2x)

Shakes a Fidget

25. duben 2011 | 08.02 | rubrika: nezařazené

Znáte nebo hrajete hru Shakes a Fidget?

já ano. Mám svět 3 a jmenuji se tam Xena99999. Debilní jméno, já vím x) chtěla jsem Xena, ale tam šlo jenom tam to bo to bylo obsazené :( a taky jsem předtím byla fanynka Xeny, ale na Prima Cool to už přestaly dávat :-(

Nechci tady dělat nějakou reklamu, ale chtěla bych Shakes a Fidget určitě doporučit! můžete si tam založit svůj cechu a pozvávat do něj lidi, můžete pozvat prátelé, můžete chatovat, můžete si založit postavu podle sebe, můžete si vybrat co chcete mít v té hře za povolání a spoustu dalších věcí. Jo a abych nezapoměla, je to česká hra!

tady na téhle stránce najedete na Shakes a Fidget : (stačí na tu stránku kliknout)

http://sfgame.cz/  kdyby jste si založili svět 3 (je to napsané tam dole, stačí si vybrat svět 1-5) tak můžete být se mnou v cechu. a když si založíte Shakes a Fidget nebo když ho už máte, řeknete mi pls jak se jmenujete?  díky :)

Nějaké obrázky ze hry Shakes a Fidget:

TADY SE ZROVNA BOJUJE

 TADY SI NĚKDO VYBÍRÁ/MĚNÍ PROFIL

tADY SI MŮŽETE VYBRAT SVÉHO MAZLÍČKA NA VOZENÍ

TADY TAKY :)                                        

NĚČÍ PROFIL

ZBROJÍRNA

 FIDGET :))

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 2 (6x)

8 statečných

24. duben 2011 | 21.33 | rubrika: FILMY

8STATEČNÝCH

Hlavní psí HRDINOVÉ :

Dogs

Nějaké video co jsem našla: (klikněte na to a otevře se Vám to video)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NXkoGlxVbLY  (v tomhle videi se dozvíte i jména pejsků a souhrn z filmu)

Tady se podívejte na CELÝ film:

http://filmy.kinotip.cz/osm-statecnych-2006/

Hrají:                                         


 

Nemyslete si, že by se snad jednalo o pokračování kovbojky 7 statečných. Tady se ocitáme na věčně zmrzlé půdě Antarktidy, kde se místo kovbojských klobouků nosí teplá čepice a horská bunda.
Film je inspirován skutečným příběhem.
Baseball
 

 
Jerry Shephard (Paul Walker♥) je sympatický profesionální průvodce, jemuž patří 6 psů husky a 2 malamuti, kteří tahají psí spřežení, když je potřeba a jsou téměř jeho rodinou. Na základnu (Victoria) přiletí jistý doktor McClaren(Bruce Greenwood), který tvrdí, že na horu Melbourne spadl kousek meteroitu a pokud ho najde, byl by to největší nález meteroitu v dějinách lidstva. Jerry není z tohoto nápadu příliš nadšený, protože mu bylo původně řečeno, že doktora povede na úplně jinou horu a na Melbourne nebyl už pěkně dlouho. Jedinou možností je vzít psí spřežení. V tu chvíli se konečně seznamujeme s neuvěřitelně chytrou Mayou, která je vůdkyní smečky; Shortym, mladým Maxem, Starým Jackem, Deweym, Trumanem, Shadowem a Buckem. Sbalí se věci a průvodce Jerry s doktorem vyráží na cestu. Nic však není tak jednoduché, jak se zdá. Po cestě k hoře je potkává řada problémů, v podobě obrovské trhliny, do které doktor McClaren málem spadne, ale vyvázne bez zranění, až po varování před velkou sněhovou bouří, která se k nim kvapem blíží. Doktor jeMcClarenvšak diplomat a dokáže si u Jerryho usmlouvat ještě půl dne navíc, takže svůj meteorit najde. Po cestěMayazpět se Jackovi zadře do packy led, takže musí zastavit a packu mu Jerry ošetří. Poprosí doktora, aby se zatím spojil s Victorií(základna) a zjistil něco o počasí. Doktor McClaren hledá
signál pro vysílačku a trocha nepozornosti se mu málem stane osudnou, když spadne ze srázu na velmi tenký led, který se pod ním proboří a on si navíc ještě při
Záchrana
pádu zlomil nohu. Následuje scéna, při které napětí tajíte dech: Maya jde opatrně po ledu k doktorovi, aby mu podala lano a Jerry ho mohl vytáhnout. Nakonec se to podaří a promrzlého zraněného doktora Jerry naloží do saní, pořádně ho přikryje a rozjedou se k základně. Bouře však přišla rychleji, než předpokládali a Jerry po cestě zpět pořádně onemocněl a navíc přišel k nepříjemným omrzlinám. Doktor McClaren potřebuje okamžitý převoz do nemocnice a kvůli zhoršujícímu se počasí musejí základnu opustit všichni, kromě smečky 8 úžasných psů, kteří Jerrymu i doktorovi zachránili život a dovedli je "domů". Pro ty už v letadle místo nezbyde, ale Jerry slíbí, že se pro ně vrátí. Než se tak stane, pro jistotu jim všem utáhne obojky, aby se nevyvlíkli a ještě se někam nezatoulali. Bohužel nevěděl, že svůj slib nebude moc jen tak dodržet a z pár dnů se stane 5 měsíců, které psi musí přečkat v naprosté samotě.
Jerry se probouzí na hlavní základně (naštěstí se všemi prsty) a okamžitě se shání po svých čtyřnohých přátelích. Ale letadlo se už pro ně nemůže vrátit. Při scénách, kde Jerry vzpomíná na svoje psi a všemožnými způsoby se snaží sehnat prostředky, aby se pro pejsky mohl vrátit, mi v očích stály slzy.
Jídlo
A co pejsci? Všichni až na Starýho Jacka se dokázali dostat z řetězů, sháněli si potravu lovením ptáků, nebo rabováním v opuštěné základně a hlavně čekali. Čekali, až Jerry splní slib a vrátí se pro ně. Když se Shadow smrtelně zraní, mladý Max ho odmítá opustit a tak se mu ztratí zbytek smečky, se kterou se potká až u mršiny kosatky, kterou si náhodou přivlastnil Tuleň leopardí-pěkně nebezpečná potvora, která zraní Mayu. Zraněná Maya přenechá velení smečce právě mladému Maxovi, ale zůstává se smečkou.

 

Zlom nastane, když Jerry obdrží pozvánku od doktora McClaren, aby se přišel podívat na něco jako jeho předávání ocenění, či podobně, které obdrží za nalezený meteorit. Jerry přijde, chvíli promlouvá doktorovi McClarenovi do duše a poví mu o svých plánech. Doktor se tváří neutrálně, ale když příjde domů a na poličce v pokoji svého malého syna najde obrázek: Mými hrdiny jsou... 8 psů, kteří zachránili mého tátu. - uvědomí si, že musí Jerrymu pomoc. Sežene peníze, Kate(která pilotuje letadlo), Jerryho kamaráda a překvapí Jerryho, který shání loď. Společně se dostanou až na Victorii. Jako prvního najde Jerry mrtvého Starého Jacka. Pochopitelně si myslí, že se nikdo ze psů nedokázal ani dostat z řetězů, ale opak je pravdou. Když zaslechne štěkot a uvidí Maxe a ještě další 4 psi, rozbíhá se je přivítat. Když se chystají odjet, Max se rozběhne pryč a Jerry pochopitelně za ním. Max přivede Jerryho k Maye. Maya leží vyčerpaná na zemi a na první pohled vypadá, že je mrtvá. Jerry k ní tiše promlouvá, když se pohne. Nastává neuvěřitelný happy end :)

omg :-*
Happy END

Překrásný dobrodružný příběh, překrásné herecké obsazení(Paul Walker dokázal Jerryho zahrát úchvatně!), úžasné prostředí a nechybí ani pár vtipných scén, kdy i Starý Jack hraje poker, nebo v bonusových materiálech scéna se snídaní:). Tenhle film nepostrádá nic :). Doporučuji ho všem:), ale spíš na originálním dvd, protože to obsahuje ještě pár bonusů včetně vystřižených scén k popukání:)
Pokr
 

komentáře (5) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1.42 (106x)

Prosím dejte mi hlásek :))

21. duben 2011 | 15.08 | rubrika: MOJI MAZLÍČCI

http://nejpes.blesk.cz/pejsci/fotosoutez/stene-roku-2011/cenda-6.html   dejte mi plíís hlásek, budu moc ráda když mi jich dáte co nejvíce, můžete jich dát kolik chcete není tak limit.......před kujííí

Čenda

Anketa

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

LPS obchůdek ZDARMA :))

21. duben 2011 | 15.08 | rubrika: LPS

Přečtěte si v rubrice ''adoptuj si LPS,, pravidla

(je to samozdřejmě zdarma a jako)

Panenka LPS+hřebínek+cool photo+kabelka+sukně+tričko+stojánek.....

Panenka LPS+hřebínek+lízátko+brýle+cool photo+stojánek+tričko+kalhoty+mašličky

Panenka LPS+hřebínek+cool photo+kruh+sukně+tričko+stojánek.....

Panenka LPS+2 LPS+vodítko+pas+kabelka+oblečení pro panenku a pro LPS

Panenka LPS+ 2 lps+ 2x brýle+oblečení pro panenku i pro LPS

Panenka beruška+LPS beruška+kostým berušky+ konvička+hřebínek+kytička

Panenka LPS+ LPS+ hřeben+méďa+oblečení

Hodně doplňků LPS+ panenka+LPS+motorka...

Panenka LPS+LPS+Oblečení+krabice+dortík

KOUPIT DOOPRAVDY TO MŮŽETE NA  WWW.UTEREZKY.CZ

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 2.36 (11x)

Klíšťata

21. duben 2011 | 15.07 | rubrika: ZVÍŘATA

Klíšťata

Vím, že jsou klíšťatahnusná a přiznám, že mě se taky nelíbí, ale vžijte se do jejich kůže, oni nic jiného jíst nemůžou/neumí tak-že vy by jste to taky na 100% udělali (sali lidem/zvířatům krev). Já osobně vytáhnu klíště a zamáčknu a hodím do záchoda, ale jinak když se nad tím zamyslím jsou to vlastně chudáci a vlastně nic nedělají na rozdíl od lidí. Lidé zabíjí zvířata (na jídlo i na pitomou výzdobu a na kožichy přitom jsou umělé), lidé ničí přírodu (ropou, továrnama, autama a tisícema dalších věcí) když to klíšťata jenom trošku vysajou krve a jdou pryč. Nedělali by to kdyby mohla jíst něco jiného, ale oni nemůžou, za to může příroda. Já vím dělá to každý (zamačkává, zabíjí) i když jenom po něm leze a nic mu neudělalo. I já to dělám, to se musím přiznat. Vím, že klíšťata přenáší nemoce atd., ale jsou to chudáčci a nemůžou za to, nebo si snad myslíte- že jo?. I na pohled je příroda neudělala (vůči lidem) hezké, ale my se třeba taky klíšťákům nelíbíme a připadnem jim nechutní, hnusní a "strašidelní".


Klíště obecné (Ixodes Ricinus); 
dvojicezleva doprava  NYMFA-SAMEČEK- SAMIČKA
(menší obrázek z dvojice ukazuje prázdného jedince a větší zcela napitého)

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 2.71 (7x)

"Kočičí řeč"

16. duben 2011 | 13.06 | rubrika: ZÁBAVA

Umíte někdo kočičí řeč?, jestli ne, jte tady správně.

Je mi jasné, že si asi každý představí "kočičí řeč jako "mňau, mňau" ale je to jinak. Je to už dlouho, umí to i naše paní učitelky z dětství a to už prý bylo i před nimi, takže je to dlouho známé, ale teď o tom moc nebyly zmínky.

              Tady v tomhle článku se to spolu naučíme.

Např. ahoj= apahopoj.

Za každou samohlásku (A, E, I, O, U) se dá písmeno P a ta samohláska, např. ahoj, je tam samohláska A-dáte za A-PA a za O dáte-PO.

Kdyby bylo beruška- beperupuškapa- bE-pe, rU-pu, škA-pa.

!!!!!! když by tam bylo OU nebo AU např. auto- apauputopo- a-PA, u-PU, tO-PO. Já vím, to AU, AU je těžší, ale to se časem naučíte :))

!!!!!!!!!!!!!!!! ALE KDYŽ ŘÍKÁTE ČAU, TAK SE ŘÍKÁ JENOM ČAPAU. JÁ TAKY NEVÍM PROČ, ALE JE TO TAK, PROTOŽE BY BYLO ASI DIVNÉ ČAPAUPU.

                                                                          Už to chápete?, jestli ne, tak mi napište do komentáře a já vám to zkusím vysvětlit.

Tak-že si to tady na krátkém cvičení zkuste a napište mi ty věty správně do komentářů a já odepíšu, jestli je to správně, jestli ne tak vám to napíšu správně.

(stačí si vybrat nějaké 3)

1, Ahoj, jak se máš?

2, Mám se dobře.

3, Já taky.

4, Líbí se ti tenhle pejsek?

5, Ano, líbí se mi hodně.

6, Co děláš Martinko?

7, Jsem venku s kamarádkami.

8, Viděla jsem krásného motýlka.

To je zatím všechno :)) (topo jepe zapatipim všepechnopo :)) 

komentáře (1) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 2 (4x)

Jak pečovat o své nehty???...dozvíte se to tady :)

1. duben 2011 | 18.33 | rubrika: ZDRAVÍ, KRÁSA


 
1
konečky prstů ponoř do lázně z 1,5 litru teplé vody a vymačkané šťávy z jednoho citronu. vydrž 5 minut.

 
2
do nehtů vetři zpevňující krém určený speciálně pro výživu nehtů.

 
3
malým štětečkem nanes na nehet odstraňovač nehtové kůžičky. vatovou tyčinkou pak můžeš kůžičku jemně zatlačit k lůžku nehtu.

 
4
odumřelou kůži odstraň krouživými pohyby. odstraňovač nehtové kůžičky pak jednoduše setři.

 
1.
pomocí vatové podušky a odlakovače ostraň zbytky starého laku na nehty. pokud jsi měla na nehtech tmavý lak, budeš potřebovat více podušek. když spěcháš - použij odlakovací ubrousky, které jsou už odlakovačem napuštěné.

 
2.
a už jdeme na manikúru a začneme pilníkem. vezmi pilník mezi palec a ukazovák a piluj od vnější strany k vnitřku, nikdy tam a zpět - to nehty třepí.

 
3.
pro zkrácení nehtu použij klidně hrubý pilník, ale pro konečné zbroušení sáhni
1
jako základ aplikuj zpevňovač nehtů. ten vyplní případné rýhy v nehtu a postará se o to, aby ti šel barevný lak později bez problémů odstranit.

 
2
po úplném zaschnutí zpevňovače nanes tenkou vrstvu laku.

 
3
při lakování začínej vždy uprostřed nehtu, až pak doplň lak i do stran.

 
4
po několika minutách celý postup zopakuj. u světlého nebo matného

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 4 (3x)