Hannah Montana písničky

29. listopad 2010 | 06.44 | rubrika: HANNAH MONTANA

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1.5 (2x)

Hannah montana

25. listopad 2010 | 15.54 | rubrika: HANNAH MONTANA

Hannah Montana

Hannah Montana je americkýtelevizní seriál nominovaný na cenu Emmy, který se začal vysílat 24. března 2006 na Disney Channel. Seriál se zaměřuje na život dívky žijící dvojím životem: přes den je průměrnou dospívající dívkou Miley Stewart (hraje ji Miley Cyrus) a v noci je mladou popovou hvězdou Hannah Montana. Svou identitu musí ukrývat před veřejností, kromě jejích nejbližších přátel a rodiny.

Třetí série měla na Disney Channel premiéru 2. listopadu2008 a její nové díly se stále vysílají. Dne 10. dubna2009 měl ve Spojených státech premiéru film Hannah Montana: The Movie.

Čtvrtá a poslední série seriálu Hannah Montana (uváděná jako Hannah Montana: Forever) byla poprvé vysílána na americkém Disney Channel 11. července 2010. Natáčení začalo 18. ledna 2010 a bylo ukončeno 14. května. Toto je jediná série, která je natočena v HD (720p), formát 16:9. Ve čtvrté sérii již Mitchel Musso nepatří mezi hlavní postavy, ale v seriálu by se měl ještě několikrát objevit. V Česku se ,podle oficiálních zdrojů, "Hannah Montana: Navěky" bude vysílat poprvé 18. září 2010 na českém Disney Channel.

Hannah Montana
Žánr Teen sitcom/Rodinný
Námět Michael Poryes
Richard Correll
Barry O'Brien
Hrají Miley Cyrus
Emily Osment
Mitchel Musso
Jason Earles
Billy Ray Cyrus
Moises Arias (2+)
Úvodní znělka "The Best of Both Worlds Movie Mix" (3+)
Skladatel(é)
znělky
Matthew Gerrard
Robbie Nevil
Země původu USASpojené Státy
Jazyk(y) anglický
Počet epizod 92 (Seznam epizod)
Produkce
Vedoucí
výrobce(i)
Steven Peterman
Michael Poryes
Kamera Video-záznam, multi-kamera
Doba jednoho dílu 23-24 minut
Produkční 
společnost(i)
It's a Laugh Productions
Michael Poryes Productions
Disney Channel Original Productions
Televize
Kanál Disney Channel (USA)
Disney Channel (ČR)
Formát obrazu 480i (SD), 720p (HDTV, série 4)
Poprvé vysíláno 24. března 2006 – současnost
Externí odkazy
Oficiální stránka
Hannah Montana na CSFD.cz

 

Produkce

Seriál vytvořil Michael Poryes, který byl pověřen spoluprácí na výrobě a také spoluvytvářel další hit Disney Channel Original Series That's So Raven. Seriál produkoval I'ts a Laugh Productions, Inc., ve spolupráci s Disney. Natáčen byl v Tribune Studios v Hollywoodu, v Kalifornii.

Nápad pro tento seriál byl založený na episodě "Goin' Hollywood", již zmiňovaného seriálu That's So Raven a měla být pilotní epizodou pro sitcom nazvaný Better Days, který měl být o dětské hvězdě stejnojmenné populární TV show, která se snaží chodit do normální školy. Tento nápad byl později použit pro epizodu "Nový kluk ve škole". Další názvy seriálu, o nichž se uvažovalo byly The Secret Life Of Zoe Stewart, Popstar life! a Alexis Texas. Finalista American Juniors Jordan McCoy a popová a R&B zpěvačka JoJo (která nabídku na roli odmítla) vybírali představitelku pro roli Zoe Stewart. Miley Cyrus se nejdříve ucházela o roli "nejlepší kamarádky" Lilly Romero, později změněné na Lilly Truscott, ale mysleli jsi, že by byla lepší pro hlavní roli, a tak zkusila casting na roli Zoe Stewart/Hannah Montana. Zoe Stewart byla později změněna na Chloe Stewart, změněnou na Miley, když získala roli. Jména Hannah Montana byla také mnohokrát změněna. Tři předcházející jména byla Anna Cabana, Samantha York a Alexis Texas.

V prosinci 2006 Disney oznámil, že plánuje vydat produkty související s Hannah Montana, mimo jiné např. oblečení, šperky a panenky ve vybraných prodejnách. Play Along Toys vydalo Hannah Montana módní panenky, zpívající panenky a panenku Miley Stewart a další zboží v srpnu 2007. Více Hannah panenek bylo vydáno v listopadu, společně s Lilly, Oliverem a později Jakem Ryanem panenkami. Staly se jedněmi z nejvíce populárních vánočních hraček v roce 2007. Nedlouho poté byla potvrzena přinejmenším alespoň jedna další série Hannah Montana na Disney Channel. Natáčení druhé série započalo v prosinci. Nová série měla premiéru v dubnu v roce 2007, kde je již Miley na střední škole. Při vypuštění High School Musical 2 Extended Edition, Jason Earles potvrdil, že natáčení druhé série bylo dokončeno.

Podle Daily Dispatch, přitáhly TV série v roce 2008 k obrazovkám 200 miliónů diváků. "Kdyby byli diváci Miley zemí, byli by pátou největší národností na zemi, hned po Brazílii". Od února 2008, začala být licence na seriál velmi důležitá, takže Disney svolal mezinárodní setkání k diskuzi o budoucnosti seriálu. Všechny obchodní segmenty byly na setkání reprezentovány.

Úvodní znělka

Úvodní píseň Hanny Montany je "The Best of Both Worlds" byla napsána Matthewem Gerrardem a Robbiem Nevilem, produkována Gerrardem a poprvé zazpívána Miley Cyrus (jako Hannah Montana). John Carta složil pro píseň hudbu. Slova písně popisují základní myšlenku TV sérií.

Plně dlouhá verze, která má délku 2 minuty a 54 sekund, byla zahrnuta do soundtracku seriálu, vydaném v říjnu 2006. Pro TV verzi jakožto úvodní znělku, která trvá pouze 50 sekund, byly použity pouze první dvě a dvě poslední sloky.

"Just Like You" a "The Other Side of Me" byly původně testovány pro úvodní znělku, předtím než byla vybrána "The Best of Both Worlds".

Pro třetí sérii, byla použita nové verze úvodní znělky. Hrající píseň je nová zremixovaná verze The Best of Both Worlds, která byla původně nahrána pro Hannah Montana: The Movie (a také se v něm objevila).

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 3.25 (4x)

Obrázky hannah montana

31. říjen 2010 | 13.51 | rubrika: HANNAH MONTANA

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1.67 (3x)