Diamond cats

15. listopad 2010 | 13.44 |

Diamond cats

O skupině

Diamond Cats je skupina složená ze čtyř mladých dívek, které se jmenují Hana Hladíková, Niki Šneiderová, Kristýna Pecková a Týna Šlingrová. Všechny jsou bývalé členky dětské hudební skupiny 5 Angels. Jejich první píseň se jmenuje One,two step, kterou si můžete poslechnout na facebooku, na oficiální stránce Diamond Cats(www.diamondcats.cz)
Skupina Diamond Cats také spolupracuje s Yemim, který přešel od 5 Angels k tanečně lepším Diamond Cats.

Skupina Diamond Cats má také svůj blog a oficiální stránky: www.diamondcats.blog.cz a
www.diamondcats.cz.


 

Mají za sebou rozpad původní kapely, vystupovaly s Michalem Davidem a zpívají o úskalí showbyznysu. Řeč není o partě třicetiletých protřelých muzikantů, ale o čtyřech jedenáctiletých holčičkách. Říkají si Diamond Cats a "závodně" začaly zpívat v době, kdy se většina dětí učí pořádně číst - v osmi. Jestli se chcete dozvědět, čemu se říká showbyznys, koukněte na jejich stejnojmenný klip.


 

Je jim deset a jedenáct let. Všechny baví zpívání a tancování (každá už má za sebou nějaký ten úspěch z jedné pražské taneční skupiny), na fotkách u svých profilů na webu skupiny ale vypadají jako profesionálky s dětským obličejem. Těžko se ubránit dojmu, že tenhle projekt vznikl jen z čiré radosti z pohybu. V současné sestavě, jakkoliv to může znít bláznivě, zpívají zhruba rok; původní skupina 5angels, v níž většina dívek z Diamond Cats vystupovala, se totiž rozpadla kvůli vnitřním rozporům.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Diamond cats dcvstwilight* 25. 11. 2010 - 19:59