HOROR STORY

29. říjen 2010 | 10.28 |

HOROR STORY

JAK NEBEZPEČNÉ JE VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ??

JAK SPRÁVNĚ VYVOLÁVAT DUCHY?? CO K TOMU POTŘEBUJEŠ A NA CO NESMÍŠ ZAPOMENOUT?? tO VŠECHNO SE DOZVÍŠ PRÁVĚ TEĎ!! ČTI POZORNĚ A BUĎ OPATRNÁ/Ý!!

 
POZOR!!: Závažné upozornění! Nikdy nevyvolávěj duchy, pokud na ně doopravdy nevěříš a nebo si chceš jenom udělat legraci. Mohlo by se ti to šeredně vymstít! Duchové jsou opravdu nebezpeční, a proto není radno si s nimi zahrávat!

 
1.CO MUSÍŠ VĚDĚT, NEŽ ZAČNEŠ?
Nejdůležitější je, dobře si rozmyslet, jestli do toho chceš opravdu jít. Nezapomeň, že si zahráváš s moctnostmi z jiného světa a ty se klidně můžou rozhodnout, že ti ublíží. pokud si se rozhodla že do toho půjdeš, pak vyber správné kámošky, o kterých víš, že na dichy věří. Nikdy nevyvolávej duchy sama! Vyvolávání je samozřejmě nejúspěšnější v nočních hodinách a to zejména o půlnoci.

 
2.PŘÍPRAVA NA VYVOLÁVÁNÍ
Vyvolávání prováděj v uzavřené místnosti, ale nech otevřené okno, aby mohl duch přijí i odejít. Postarej se o to, aby bylo v místnosti co nejméně železných předmětů, protože železo astrálí bytosti odpuzuje. Stolek, kolem kterého budete při vyvolávání sedět, by měl být kulatý, dřevěný, s jedniu dřevěnou nohou. Světlo by do místnosti měli dodávat jen svíčky a mělo by v ní být absolutní ticho. Jako další bod se musíš rozhodnout, jakou metodu komunikace s duchy si vybereš. Jsou tři základní: pomocí spiritistické tabulky, pomocí vybraného předmětu, pomocí svíčky.

 
3.SPIRITISTICKÁ TABULKA
Ta je k sehnání ve vybraných ezoterických obchodech nebo na internetu. Velmi snadno si ji můžeš i vyrobit. Stačí obyčejná čtvrtka, kterou pokreslíš přesně podle návodu .
Tabulka by měla obsahovat také slova ANO ( pod čísly v levo ) NE ( pod čísly v pravo ) a KONEC ( pod čísly na středu )
Pak už potřebuješ jen naváděcí šipku, kterou prostě nakteslíš na talířek nebo kolečko ze dřeva či papíru. Až se začne šipka pohybovat, musíte se přizpůsobit jejímu pohybu a vždy by ste měli skončit na slově konec. Připravte si také papír a tužku a vyberte jednoho člověka, který bude s vámi přímo spojen, ale bude vše zapisovat, abyste se k tomu mohli později vrátit.

 
4.VYVOLÁVÁNÍ POMOCÍ PŘEDMĚTU
Můžeš si vybrat jakýkoli předmět (tužku, talisman, přívěšek...), ale měla by to být věc, která má pro tebe duchovní význam. Mohl by to být dárek třeba od někoho důležitého nebo talisman, který si našla. Nevýhodou tohoto vyvolávání je, že se můžeš ptát pouze na otázky ANO a NE.


 
5.VYVOLÁVÁNÍ POMOCÍ SVÍČKY
Sežeň si nějakou silnou a dobře hořící svíčku v bílé barvě ( černá je pro temnou stranu magie). Odpověď vám dají pohyby svíčky, takže se opět budeš moc ptát jen ANO a NE.

 
6.JAK VYVOLÁVAT
Nejprve se společnědohodněte, koho budete vyvolávat a na co se ho chcete zeptat. Vyvarujte se hloupých a zbytečných otázek a nikdy duchy nedrážděte. Pak vyberte osobu, která je podle vás nejlepší médium ( je nejcitlivější, umí dobře naslouchat a všichni se jí rádi svěřujete ) a ta jediná bude s duchy komunikovat. Když máte vše dobře rozmyšleno, sedněte si kolem stolu a V PŘÍPADĚ SPIRITISTICKÉ TABULKY položte ruce na stůl tak, abyste se malíčky dotýkali zárověň talířků a zárověň lidí, sedících vedle vás. Šipka na talířku vám bude ukazovat na písmenka či slova a vy se případně můžete zeptat na poplňující otázky, pokud nebude odpověď úplně jasná. V PŘÍPADĚ SVÍČKY A PŘEDMĚTU si sedněte kolem stolu, ruce dáte na stůl a to tak, aby se vždy malíčky dotýkali souseda.

 
7. PŘIVOLÁNÍ DUCHA
Než začnete přivolávat ducha, soustřeďte se všechni pořádně a dejte si čas na chvíli meditace. Až budete připraveni a budete cítit, že jste schopni naslouchat duchům z jiného světa, můžete začít s vyvoláváním. Fbejte na to, aby mluvilo pouze vybrané médium. To pak ducha přivolá.Můžete použít jakoukoli zvací větu. Třeba: "Duchu Boženy Němcové, přijmi pozvání do našeho kruhu...." nebo může být konkrétnější: "Lukáši Nováku, který si se narodil 26.8. 1972 a zemřel jsi 18.6. 2007, přijď mizi nás..." Záleží jen na vás.

 
8.JAK KOMUNIKOVAT S DUCHEM
Vždy se k duchům chovejte s úctou a oslovujte je celými jmény. I v případě, že dostanete odpověď, jakou jste si zrovna nepříli slyšet, nikdy to nedávejte najevo a neobviňujse z toho ducha. Pamatujte, že i duchové mohou být zlomyslní a potměšilí a ne všemu, co říkají, se dá věřit. U spiritistické tabulky je komunikace velmi snadná - prostě položíte otázku a soustředíte se na pohyb talířku se šipkou. U svíčky a předmětu musíte dbát na to, abyste každou otázku zakončili slovy: ".......pokud ano pohni předmětem na stole" respektive "pohni výrazně plamenem svíčky."

 
9.KONEC SEANCE
Vždycky odvolejte ducha zpátky do jeho světa!Nikd nesmíte zapomenout seanci ukončit a ducha nechat na tomto světě. To je nejnebezpečnější věc, která může vést k velmi nepříjemným důsledkům. Neodvolaný duch vám může škodit, může vás měnit a může vám dokonce i vážně ublížit! Pokud ste tedy se seancí u konce, odvolejte V PŘÍPADĚ SPIRITISTICKÉ TABULKY šipkou na konec a pro jistotu ještě duchovi poděkujte a pošlete ho "domů". V případě předmětu a svíčky ducha pouze odvolejte. Můžete třeba použít větu: "Duchu Boženy Němcové,  děkujeme ti za tvou pomoc a teď tě odvoláváme z tohoto světa. Odejdi v pokoji a vrať se do míst, kam patříš. Odcházej v poklidu a své magické síly proti nám neobracej. Děkujeme ti a již se nevracej!" Ale můžete samozřejmě použít i jakoukoli jinou větu, jen nezapomeňte zdůraznit, že ho odvoláváte a aby se nevracet a neubližoval vám!

 
10.PROČ SE DUCH NEOBJEVIL
Může se stát, že vaše seance byla neúspěšná a žádný duch se nedostavil, přestože jste udělali všechno podle návodu a médium se opravdu snažilo. Vysvětlení je prosté - zabránit komunikací s duchyjste mohli jen vy sami. Někdo mezi vámi zřejmě nevěřil a měl z toho legraci. V takovém případě je vaše duchovní spojení příliš slabé a duchy se přivolat nepodaří. Příště si tedy lépe vybírejte své společníky na seanci.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3.33 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: HOROR STORY planetka 16. 07. 2011 - 12:28