Narozeniny

30. květen 2011 | 20.56 |

Č. 1. Můžete hrát hru-- MOUKA VODA-- Postupujte: Někdo nalije vodu do mísy která by měla být veliká. Pak do jiné mísy se nasype mouka. Do vody se dají bonbony, čokolády (pamlsky) a do mouky to samé. Obě mísy radši vyneste ven. Děti nejdřív musí vylovit pamlsku v míse z vodou a pak v míse s moukou.NEPOUŽÍVAT RUCE POZOR!! Děti na konec mají pusy celé od mouky. A komu se to podaří ani trochu pusu od mouky mít nebude. 

Č. 2. Můžete hrát hru--ŠLAPÁNÍ BALÓNKŮ-- Postupujte: Děti si na nohy přiváží balonek a pak dupají kamarádům na ten jejich... Kdo vyhraje dostane pamlsku.

Č. 3. Můžete hrát hru--KDO UDRŽÍ NEJVÍCE BALÓNKŮ-- Postupujte: Jestli nemáte velká množství balónků nemůžete hrát. Stačí 13 balónků. Je to prosté: Děti se snaží sebrat do náruče co nejvíce balónků kdo vyhraje též něco dostane.

Č. 4. Můžete hrát hru--KUCHAŘ(KA)--Postupujte: Vemte si kelímky malé prázdné, pak do nich dávejte jednotlivě ingredience příklad: Sůl, Pepř, Omáčka. Vezměte lžičku a nádobu s vodou.  Zavázejte dítěti oči šátkem tak, aby nevidělo. Vezměte lžičku a dávejte mu pomalu jednotlivé ingredience. Dítě musí po každé lžičce hádat co to bylo za ingredienci, když uhádne všechno nikomu neříká co to bylo. 

zdroj: www.hytrolinka.blbne.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře